Відгуки

Дуже хороша клініка,самі найкращі враження ! Підібрали котика на вулиці з лишаями — допомогли його швидко вилікувати!

Світлана

Велике дякую лікарю Оксані Павлівні за стерилізацію моєї киці Лізи. Моя красуня вже почувається чудово, шраму майже не видно. Але найбільше мені сподобалося ставлення до тваринки — Ліза навіть не нявкнула при початковому огляді. Побільше б таких лікарів.

Наталка

Мого котика рвало 3 дні, не їв нічого, ходив без настрою, знесилений. Шукала вет клініки, читала відгуки. Скажу чесно, сюди нести боялась, начиталась негативних відгуків. Але в результаті звернулась в дану вет клініку. Занесли дньом, а вже до вечора мій Тімка ожив, з’ явився апетит, почав гратись. Зараз продовжуємо лікуватись і швидко ідемо на поправку. До ветеренарів цієї клініки притензій абсолютно немаю. Відношення гарне, професіональне. А щодо поганих відгуків — можливо просто пізно звернулись за допомогою… Не треба звинувачувати інших в тому, що самі не догледіли. Не маю права підписуватись за усіх, але ми задоволені відношенням і результатом. Дякую лікарям за веселого Тімку:)

Ілона

Очень хорошая клиника, замечательные врачи.

Очень хорошая клиника, замечательные врачи. Добрые, чуткие и сразу видно, что очень любят своих пациентов. Не смогли вылечить нашу Басю, но тут некого винить — мы сами виноваты, слишком поздно обратились:( Зато когда среди ночи я позвонила (моя Ася упала с четвертого этажа), врач приехал и осмотрел кошечку, сделал и рентген, и узи(все обошлось, она жива и здорова). К стыду моему, я не помню, кто это был — Александр Антонович или Николай Олегович — очень волновалась за любимицу… Хочу сказать спасибо вам. Слава Богу, что есть у нас такие хорошие врачи и просто добрые люди.

Надежда

 

Обов'язкове поле

Яке Ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
Що Ви думаєте про нас?